Založní zdroje

Záložní zdroje od 600 kW a více se většinou usazují do speciálních akustických kontejnerů. Kontejnery tohoto typu vyrábíme zakázkově a jsou dimenzovány na základě hmotnosti a rozměrů agregátu. Jako základní výbavu kontejneru řadíme kovový rám, který umíme vyrobit i podle atypických rozměrů, zvukoizolační a tepelně izolační opláštění, výfukové otvory a podlaha je řešena jako záchytná vana (formou jímky), pro případný únik kapalin z agregátu.

Kontejnerová ventilace je řešena formou kovových žaluzií s manuálním nebo automatickým ovládáním. Přístupy do kontejneru mohou být řešeny různou formu jako například demontovatelná čelní strana, dvoukřídlá vrata, posuvná boční vrata. Pro přívod paliva doporučujeme přírubové připojení pro vedené potrubí z agregátu do nádrže.

Kontejnery tohoto typu jsme také schopni navrhnout včetně místnosti pro operatéra nebo dílnou. Dále umíme pokrýt kompletní elektroinstalaci a AVR (automatic voltage regulator).

Naše kontejnery jsou expedovány a instalovány nejen v Evropě, ale do konce i v extrémních podnebných podmínkách jako je například Ruská Sibiř nebo Subsaharská Afrika.

Kontejnery z naší výroby jsou uzpůsobeny pro všechny typy přeprav včetně vrtulníku. Pro kontejnery 20´, 40´ a 45´ jsme schopni zajistit certifikaci CSC dle ISO 668, ISO 1496.

ISO 668, ISO 1496. Certifikace

Naše akustické kontejnery pro záložní zdroje se zejména vyskytují v oblastech: stavebnictví a montážní střediska, zemědělský průmysl, těžební průmysl, ropný průmysl, supermarkety a logistická centra, hotelnictví a rekreační střediska, armádní technika, benzinové čerpací stanice a banky, školy, nemocnice a jiná municipální střediska.